Main menu

Půjčovna vysoušečů / odvlhčovačů

Profesionální vysoušení konstrukcí podlah a střešních plášťů

Nabízíme Vám odborné vysoušení konstrukcí podlah a střešních plášťů s tepelnou nebo hlukovou izolací výkonnými podlahovými turbínami.

Vysoušeče se používají v případech zatečení vody do konstrukcí podlah, střešních plášťů a stavebních konstrukcí, u kterých je součástí skladby tepelná nebo hluková izolace.

vysouseni-podlah-720px

Tepelnou izolací rozumíme minerální vatu, polystyren, extrudovaný polystyren, polystyrenbeton, pěnobeton nebo různé druhy stavebních zásypů (keramické, škvárové…).

Technologie vysoušení s využitím cirkulačních jednotek je založena pouze na lokálním navrtání zateklých stavebních konstrukcí. Zcela odpadá problém s vybouráváním betonových nebo anhydritových potěrů a výměnou navlhlé izolace.


Došlo u Vás k vodovodní havárii?

Zavolejte nám a náš technik bezodkladně přijede na místo havárie, provede potřebná měření vlhkosti a to nejen povrchová měření, ale hlavně ve stavebních konstrukcích. Neboť právě vlhkost uzavřená uvnitř podlah, nebo zdiva může způsobit následné škody a tvorbu plísní, hub nebo choroboplodných zárodků.

  • Na základě výsledků měření technik navrhne odpovídající způsob vysoušení a zároveň zajistí vyhotovení podkladů pro likvidaci pojistné události.
  • Ještě tentýž den, nebo den následující jsou instalovány vysoušecí přístroje a je zahájeno optimální vysoušení prostor.
  • Po ukončení vysoušení jsou doplněny podklady pro vyřízení pojistné události a podklady jsou předány zákazníkovi, nebo přímo na pojišťovnu.

Kalkulace ceny za kompletní vysoušení vychází z ceny pronájmu cirkulačních jednotek, kondenzačních odvlhčovačů, popř. vodních oddělovačů, včetně příslušenství a doby vysoušení. Ta se zpravidla pohybuje okolo 10 dní a závisí na stupni zatečení a na konkrétní skladbě vysoušených stavebních konstrukcích.


Ukázky použití podlahových turbín

Vysoušeče stavebních a podlahových konstrukcí, které jsou opatřeny tepelnou nebo hlukovou izolací, jsou nutností vždy po zatečení vodou. Vysoušeče jsou založeny na lokálním navrtání, takže odpadá jakékoliv vybourávání či zásahy do konstrukčních vrstvev skladby.

 vysouseni podlah B

Praha a Středočeský kraj

Praha a Středočeský kraj
Strojírenská 260/ 14, Praha - Zličín
tel. +420 257 220 867

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj
Úslavská 75, Plzeň - Slovany
tel. +420 800 195 244

Karlovarský kraj

Karlovarský kraj
Adresa
tel. +420 603 474 742

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

mapa cr

Již přes 30 let zajišťujeme odstraňování vlhkosti,
tak neváhejte a využijte našich profesionálních služeb.